Szanowni użytkownicy! Szanowni przeglądający. Nasza galeria funkcjonuje już 10 lat. Przez te 10 lat wrzuciliśmy sporo dobrych zdjęć, którymi dzieliliśmy się ze sobą dzięki tej stronie. Właśnie po 10 latach przyszedł moment, który nadejść musiał. Od 1 stycznia 2021 skrypty oparte na PHP 5.6 nie będą już wspierane przez nasz hosting. Z racji konieczności przejścia na PHP 7, zdecydowaliśmy, że pora na zmiany. Nie będziemy już odświeżać istniejącej strony. Zaczniemy od nowa. Z czystym kontem. Na nowym skrypcie. Testowaliśmy kilka opcji, aż zdecydowaliśmy. Dlatego już dziś możecie wspólnie z nami przetestować nowy skrypt. Zapraszamy do rejestracji na nowej wersji. Do 1 stycznia będziemy mogli wymieniać się uwagami co do nowego skryptu. Po tym czasie stara wersja galerii nie będzie już funkcjonować. KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO NOWEJ WERSJI
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > ,,Dragon''
Click to view full size image

E6ACTa-005

E6ACTa-005 należący do Industrial Division Sp. z o.o. choć wciąż w barwach fabrycznych Newagu, prowadzi pociąg nieznanego przewoźnika, jako że Industrial Division wypożycza lokomotywy.... Rejon Wrocławia, kierunek na Jelenią Górę.

File information
Filename:514.jpg
Album name:mafiszer / ,,Dragon''
Miejsce / stacja (kolej):Mokronos Górny
Data wykonania zdjęcia:12 VII 2020 r.
Numer linii kolejowej według D-29:274
Przewoźnik (kolej):Industrial Division Sp. z o.o. (przewoźnik nieznany)
Województwo:Dolnośląskie
Pełne oznaczenie pojazdu (nie EVN!):E6ACTa-005
Typ pojazdu (kolej, tramwaje, autobusy, etc):E6ACTa Dragon 2
Pora roku:lato
Filesize:984 KiB
Date added:Jul 12, 2020
Dimensions:1600 x 1159 pixels
Displayed:44 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=6346
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018