Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
mafiszer's profile
Username mafiszer
Status active
Joined Feb 09, 2011
Skąd Skierniewice
files uploaded 914
Last uploaded file
Click to see all uploads by mafiszer
Last comment
Click to see all comments made by mafiszer

02/17/20 at 13:36Ale to jest na rampie "stacji kolejowej". Są podkłady kolejowe w stosach (udają różne składy), jest ten Bdnu czy co to jest, są dwa kryte, dwie węglarki i cysterna, krótki peron i nawet budynek stacyjny. I wojsko ćwiczy tam walki w mieście (na poligonie jest kilka uliczek z domami) w tym walki o stację kolejową. Byłem za daleko żeby z bliska sfocić szturm między wagonami, ale ten czołg ich osłaniał od strony miasta....
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018